1840 - תחילתו של חזון

 E.T. Browne בעלת המותג Palmer's הינה מהחברות הראשונות שהחלו בפיתוח מוצרים לטיפוח העור. מאז ועד היום מוצריה משפרים את יופיו הטבעי של העור, מכילים כיום רכיבים טבעיים בלבד ונמכרים כבר במעל 110 מדינות ברחבי העולם.

המוצר הראשון של החברה היה משחה למטרות כלליות שהשימוש העיקרי היה לטיפול באקזמה, כוויות, פסוריאזיס ופגמי עור

 

 

תחומי פעילות ומוצרים

Palmer's מציע כיום מגוון רחב של מוצרים שנותנים מענה לשלל שימושים לנשים, גברים ותינוקות. מוצרי המותג כוללים כיום מוצרים בתחומים מגוונים – פנים, גוף, סימני מתיחה, תינוקות, טיפוח השיער ואמבטיה. אנחנו מחויבים להמשיך לפתח מוצרים לטיפוח העור שהם ברי השגה ובאמת עובדים. כמובן, כל אחת מהפורמולות המיוחדות שלנו עושה שימוש רק ברכיבים העשירים והאיכותיים ביותר של הטבע, לרבות 100% חמאת קקאו טהורה, חמאת שיאה, חמאת שמן זית ושמן קוקוס.

פאלמר'ס ישראל הינה היבואנית הרשמית של Palmer's Global.

ניו ג'רזי 1975

E. T. Browne פיתח את המותג המהפכני Palmer’s Cocoa Butter Formula, וכעת ניתן להשיגו ביותר מ 110 מדינות ברחבי העולם.

הרכיבים שלנו

 חמאת הקקאו של פאלמר'ס. האם זה רכיב סופר-יופי של הטבע? כן. אבל יותר מיופי, מדובר בהבטחה שמקוימת. חמאת הקקאו נמסה בטמפרטורת הגוף. כשזה קורה, היא מספקת לגוף את הריכוז העוצמתי ביותר של אנטי אוקסידנטים מהטבע, שנועדו למנוע את השפעות ההזדקנות. היא מספקת לחות בשילוב עם מאזן השמנים הטבעי של הגוף, ומסייעת לנו לספק עוד רכיבים לשיפור עור הפנים.

olives-2

 

 

אוקטובר 2012

Palmer’s Cocoa Butter  מצטרפת לקרן הקקאו העולמית (WCF) במאמציה לספק תמיכה כלכלית, חברתית וסביבתית לחקלאי הקקאו ולבני משפחותיהם ברחבי העולם.

 

 

האחריות האתית והחברתית שלנו

Palmer’s Cocoa Butter  מכירה בחשיבות שבתמיכה ובפיתוח שיטות חקלאיות בנות קיימא. פאלמר'ס חברה הן בקרן הקקאו העולמית (WCF) והן בברית השיאה הגלובלית ומספקת תמיכה כלכלית, חברתית וסביבתית לחקלאים ולבני משפחותיהם ברחבי העולם.
פאלמר'ס היא חברה "ללא אכזריות" והדבר בא לידי ביטוי בכך שהחברה אינה מבצעת ניסויים בבעלי חיים במסגרת פיתוח וייצור מוצריה.

The Butterhood

The Butterhood הוא מוקד הצדקה שלנו. הרשת שלנו שמבקשת לתת יד למטרות חשובות ולתרום חזרה לחברה. דרך קרן "The Butterhood", פאלמר'ס מחזירה לקהילה באמצעות תרומה כספית לשותף צדקה שנבחר בקפידה. הסיפור שמאחורי קרן ג'ודי לי נגע ללבנו, ואנחנו סבורים שהוא ייגע גם ללבכם. באמצעות העלאת המודעות לסרטן המעי הגס ועידוד נשים לנקוט יוזמה בנוגע לבריאותן, נוכל להציל חיים.

hands