1840 – תחילתו של חזון

 E.T. Browne בעלת המותג Palmer’s הינה מהחברות הראשונות שהחלו בפיתוח מוצרים לטיפוח העור. מאז ועד היום מוצריה משפרים את יופיו הטבעי של העור, כל הרכיבים הפעילים במוצרים הינם טבעיים בלבד ונמכרים כבר במעל 110 מדינות ברחבי העולם.

המוצר הראשון של החברה היה משחה למטרות כלליות שהשימוש העיקרי היה לטיפול באקזמה, כוויות, פסוריאזיס ופגמי עור. מאז פותחו מוצרים רבים לטיפוח העור, השיער, לנשים, גברים ותינוקות.


girl

תחומי פעילות ומוצרים

Palmer’s מציע כיום מגוון רחב של מוצרים שנותנים מענה לשלל שימושים לנשים, גברים ותינוקות. מוצרי המותג כוללים כיום מוצרים בתחומים מגוונים – פנים, גוף, סימני מתיחה, תינוקות, טיפוח השיער ומוצרי אמבטיה.

אנחנו בפאלמרס, מחויבים להמשיך לפתח מוצרים לטיפוח העור שהם ברי השגה ובאמת עובדים. כמובן, כל אחת מהפורמולות המיוחדות שלנו עושה שימוש רק ברכיבים העשירים והאיכותיים ביותר של הטבע, לרבות 100% חמאת קקאו טהורה, חמאת שיאה, חמאת שמן זית ושמן קוקוס.

פאלמר’ס ישראל הינה היבואנית הרשמית של Palmer’s Global.

המותג פאלמרס הינו המותג הנמכר ביותר בעולם לטיפול ומניעת סימני מתיחה הנגרמים בהיריון או עקב שינויי משקל גדולים. 


ניו ג’רזי 1975

E. T. Browne פיתח את המותג המהפכני Palmer’s Cocoa Butter Formula, וכעת ניתן להשיגו ביותר מ 110 מדינות ברחבי העולם. כמובן גם בישראל, בשלל חנויות טבע, בתי מרקחת, חנויות תינוקות ורשתות הפארם.

הרכיבים שלנו

 חמאת הקקאו של פאלמר’ס. האם זה רכיב סופר-יופי של הטבע? כן. אבל יותר מיופי, מדובר בהבטחה שמקוימת. חמאת הקקאו נמסה בטמפרטורת הגוף. כשזה קורה, היא מספקת לגוף את הריכוז העוצמתי ביותר של אנטי אוקסידנטים מהטבע, שנועדו למנוע את השפעות ההזדקנות. היא מספקת לחות בשילוב עם מאזן השמנים הטבעי של הגוף, ומסייעת לנו לספק עוד רכיבים לשיפור עור הפנים. חמאת הקקאו עשירה מאד בויטמין E שהינו חומר מעולה בשימור ושיקום עור פגום ויבש.


למידע נוסף

olives-2

אוקטובר 2012

Palmer’s  מצטרפת לקרן הקקאו העולמית (WCF) במאמציה לספק תמיכה כלכלית, חברתית וסביבתית לחקלאי הקקאו ולבני משפחותיהם ברחבי העולם. עד היום, פאלמרס תומכת בקהילת המגדלים ומובילה את הסחר ההוגן ופועלת רבות לרווחתם של החקלאים במדינות הגידול.


beans

האחריות האתית והחברתית שלנו

Palmer’s  מכירה בחשיבות שבתמיכה ובפיתוח שיטות חקלאיות בנות קיימא. פאלמרס חברה הן בקרן הקקאו העולמית (WCF) והן בברית השיאה הגלובלית ומספקת תמיכה כלכלית, חברתית וסביבתית לחקלאים ולבני משפחותיהם ברחבי העולם.
פאלמרס היא חברה “ללא אכזריות” והדבר בא לידי ביטוי בכך שהחברה אינה מבצעת ניסויים בבעלי חיים במסגרת פיתוח וייצור מוצריה.


למידע נוסף


קרן – The Butterhood

The Butterhood הוא מוקד הצדקה שלנו. הרשת שלנו שמבקשת לתת יד למטרות חשובות ולתרום חזרה לחברה. דרך קרן “The Butterhood”, פאלמר’ס מחזירה לקהילה באמצעות תרומה כספית לשותף צדקה שנבחר בקפידה. הסיפור שמאחורי קרן ג’ודי לי נגע ללבנו, ואנחנו סבורים שהוא ייגע גם ללבכם. באמצעות העלאת המודעות לסרטן המעי הגס ועידוד נשים לנקוט יוזמה בנוגע לבריאותן, נוכל להציל חיים.


למידע נוסף

hands

דילוג לתוכן