האחריות האתית והסוציאלית שלנו

Palmer’s Cocoa Butter Formula מכירה בחשיבות שבתמיכה ובפיתוח שיטות חקלאיות בנות קיימא. פאלמר'ס חברה הן בקרן הקקאו העולמית (WCF) והן בברית השיאה הגלובלית ומספקת תמיכה כלכלית, חברתית וסביבתית לחקלאים ולבני משפחותיהם ברחבי העולם.

פאלמר'ס היא חברה "ללא אכזריות" ואינה מבצעת ניסויים בבעלי חיים.

Palmer's Cocoa Butter Formula היא חברה גאה בקרן הקקאו העולמית (WCF) ומספקת תמיכה לחקלאי הקקאו ולבני משפחותיהם ברחבי העולם.

באוקטובר 2012 Palmer's Cocoa Butter Formula הצטרפה לקרן הקקאו העולמית (WCF) במאמציה לספק תמיכה כלכלית, חברתית וסביבתית לחקלאי הקקאו ולבני משפחותיהם ברחבי העולם. כאחד המותגים הראשונים של מוצרי חמאת קקאו לטיפוח העור בארה"ב, פאלמר'ס הפכה לשם נרדף לחמאת קקאו. בדומה לקרן הקקאו העולמית, פאלמר'ס מכירה ביתרונות של פולי הקקאו ומקווה באמצעות השותפות הזאת לספק תמיכה לייעוד הקרן להמריץ כלכלה בת קיימא. חמאת קקאו נמצאת בלב העשייה של פאלמר'ס בארבעים השנים האחרונות ואנחנו מחויבים לשימושים בני הקיימא שלה.

Palmer's Cocoa Butter Formula מצטרפת לברית השיאה הגלובלית (GSA) ומעצבת תעשיית שיאה בת קיימא ברחבי העולם.

Palmer's Cocoa Butter Formula היא גם חברה בברית השיאה הגלובלית (GSA). הייעוד של ברית השיאה הוא לעצב, לפתח ולספק אסטרטגיות שמניעות תעשיית שיאה תחרותית ובת קיימא ברחבי העולם, תוך שיפור תנאי המחיה של נשים אפריקאיות כפריות וקהילותיהן. כחברה בברית השיאה, פאלמר'ס שואפת להטמיע עוד את המותג בארגון באמצעות השתתפות בפרויקטים שיתופיים עם אגודות לאומיות במערב אפריקה. פאלמר'ס תומכת במקורות בני קיימא לכל רכיבי המוצרים לטיפוח העור שלה, לרבות חמאת השיאה, שבה נעשה שימוש בכל קווי המוצרים. 

Palmer's Cocoa Butter formula היא חברה "ללא אכזריות" ואינה מבצעת ניסויים בבעלי חיים.

Palmer's Cocoa Butter formula היא חברה בשולחן העגול לשמן דקלים בר קיימא (RSPO). RSPO קובע תקנים חברתיים וסביבתיים לייצור של שמן דקלים בר קיימא, כמו איסור על פינוי חדש של יערות טרופיים מרכזיים, שימור סביבות מגורים טבעיות ושמירה על כבודם של פועלים וילידי המקום. פאלמר'ס וספקיה מחויבים לייצור שמן דקלים באופן אחראי ובר קיימא. בר קיימא פירושו התחייבות לשמירה על הסביבה; הגנה על זני חיות ייחודיים למקום, כמו קופי אורנגאוטנג ונמרים, שמירה על סביבת עבודה בטוחה ובריאה לעובדים, שמירה על כבוד האדמה וסיוע לפיתוח קהילות מקומיות. 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן