רכיב הסופר-יופי של הטבע?

רכיב הליבה שלנו בארבעים השנים האחרונות הוא חמאת הקקאו. אנחנו קוראים לו רכיב הסופר-יופי של הטבע בזכות תכונות הריפוי העילאיות שלו ויכולתו לסייע לעור לשמור על הלחות שלו לאורך זמן.

רכיב הסופר-יופי של הטבע? כן.
אבל הוא לא רק מבטיח יופי, הוא גם מקיים. חמאת הקקאו נמסה בטמפרטורת הגוף. כאשר זה קורה, היא מספקת לגוף את הריכוז החזק ביותר של אנטי אוקסידנטים כדי למנוע את הזדקנותו. היא מעניקה לגוף לחות בשילוב עם מאזן השמן הטבעי שלו והיא מסייעת לנו לספק רכיבים לשיפור מראה עור הפנים.

פורמולת חמאת הקקאו של פאלמר’ס נמצאת בלבו של המוצר שאנו מייצרים, מאחר והיא פועלת באופן טבעי יחד עם עור הגוף כדי לשמור על מראה בריא ויפה שלו.

הסוד טמון בפוליפנולים שבמסת הקקאו. פוליפנולים יעילים מאוד בנטרול רדיקלים חופשיים, ואלה שמצויים במסת הקקאו יעילים במיוחד. למעשה, חמאת הקקאו מכילה אנטי אוקסידנטים ברמה גבוהה בהרבה מזו שקיימת באוכמניות או במזונות-על אחרים. האנטי אוקסידנטים האלה הם שמסייעים להילחם באופן טבעי בהזדקנות מוקדמת.

חמאת הקקאו עשירה גם בוויטמינים A, C ו-E ובמינרלים טבעיים, כמו אבץ ומגנזיום. היא מכילה חומצה אולאית – חומצה אנטי אוקסידנטית שמצויה במזונות-על טבעיים אחרים, כמו שמן זית. והכי חשוב – חמאת הקקאו מוכחת כמסייעת בהידרציה מתמשכת באמצעות יצירת מחסום מיקרוסקופי שלוכד לחות בעודו מאפשר לעור לנשום בקלות.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן